Kontakt

Predávajúci - Wojciech Aleksander Mincberger, Ul. Piłsudskiego 11, 32-050 Skawina, Poľsko, DIČ: CZ683367170, PL9442124703.

Adresa pre doručovanie zásielok alebo vratného tovaru: BERGE - Frýdecká 1609/36, 737 01 Český Těšín
E-mailová adresa: info@berge.cz
telefonický kontakt: +420 591 142 553 (od 8:00 do 14:00) - možno kontaktovať aj cez WhatsApp.


O spoločnosti:

Vážení zákazníci,

Spoločnosť berge založil v roku 2008 Wojciech Mincberger, certifikovaný svetelný a elektrotechnický technik. Cieľom našej spoločnosti je prinášať spokojnosť s používaním našich výrobkov, poskytovať kvalitu a nízku cenu. V našom obchode si každý zákazník nájde niečo pre seba, ponúkame štandardné kvalitné výrobky na súkromné použitie, ale aj výrobky HQ, ktoré sú určené pre firmy alebo na priemyselné použitie. Sme dovozcom a distribútorom moderného a energeticky úsporného osvetlenia v technológii LED.

Špecializujeme sa najmä na predaj LED žiaroviek, LED pásikov, LED reflektorov, elektrického príslušenstva a ďalších. Tovar, ktorý nedovážame, nakupujeme len od overených dodávateľov, ktorých výrobky spĺňajú 100 % kvalitatívne a technické normy, takže môžeme poskytnúť minimálne 24-mesačnú záruku bez ohľadu na typ výrobku.

Nákup u nás je zárukou, že nebudete podvedení, dostanete výrobok podľa opisu a predajný doklad alebo faktúru, pre platcov DPH existuje možnosť predaja s 0% DPH v rámci Európskej únie. Ak sa výrobok pokazí alebo prestane fungovať bez vášho zavinenia pred uplynutím 24 mesiacov, NEBOJTE SA, opravíme ho na naše náklady, a ak to nebude možné, vymeníme ho za nový! (Na obchodné alebo firemné objednávky poskytujeme 12-mesačnú záruku)

Svoju dôveru nám vyjadrilo niekoľko desiatok tisíc zákazníkov z Českej republiky, Slovenska a Nemecka, ktorých pozitívne hodnotenie nám umožňuje ďalší rozvoj, za čo vám srdečne ďakujeme.

Ďakujeme, že ste si vybrali naše výrobky - srdečne vás pozdravujeme - tím BERGE.


Pozrite si naše vlastné sklady: